E-Posta Rezervasyon Yap

Class Outlet Market

Class Beach Hotel bünyesinde, Alitur Ltd. Şti tarafından,  siz değerli misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla işletmeye açılmış olan Class Outlet Market içerisinde;her türlü tekstil ürünlerini, gıda ürünlerini, tatiliniz süresince ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ürünleri bulabilirsiniz.  

Class Outlet Market sadece bir market olmaktan çok daha ötede, değerli misafirlerimizin konforlu bir tatil geçirebilmeleri, kendilerinin, çocuklarının, misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri, tatil sonrasında sevdiklerine, dostlarına hediyeler götürebilmeleri için tasarlanmış bir markettir. Bu markette tekstilden, gıda ürünlerine, hediyelik eşyalardan, outlet ürünlere aradığınız her şeyi en uygun fiyata bulabilirsiniz.  

Class Outlet Market sadece tatil için gelen misafirlere değil, aynı zamanda isteyen herkese hizmet edebilecek ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ürün çeşitliliğine sahip bir markettir.Marketimizden her türlü ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla karşılayabilir, alışveriş konforunu bizimle yaşabilirsiniz. www.alitur.com.tr adresini ziyaret ederek veya telefonlarımızı arayarak, marketimiz ve otelimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

 

 

Rezervasyon Yap

Müsaitlik


Doğrudan bizimle rezervasyon yapın ve özel avantajlardan yararlanın

Güne denizin turkuaz sularında ve marmarisin huzurlu yeşil doğasında başlayın!

Class Beach Hotel